KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044436

nr 1204 4436

Rune Hagman

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, signerad, stadsmotiv, Italien. Olja på duk, 56x30

Rune Hagman, svensk målare född i Stockholm 1914.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 september 2018
kl 20:07:44

12/9 17:37:10 1      100 kr
17/9 19:23:50 2      Vinnande bud

Rune Hagman

Läs mer om Rune Hagman